1ste graad A: OV4 Type 9 (vestiging Heule)

In onze kleine klasgroep worden we prima begeleid bij de algemene vakken.
Tof dat ik hierna uit alle richtingen van athena kan kiezen.

Waarom deze richting kiezen?

Wie instapt in de A-stroom wordt voorbereid op een wetenschappelijke / technische opleiding. Je leert alle vaardigheden die je nodig hebt om een technische of wetenschappelijke studierichting in athena te kunnen volgen. Daarbij worden theoretische inzichten aangevuld met praktische oefeningen.

Een belangrijk vak in het eerste jaar is het vak STEM (verzamelnaam voor wetenschap, techniek en wiskunde). In dit vak wordt projectmatig gewerkt met leerplandoelstellingen uit de vakken natuurwetenschappen, wiskunde en techniek.

Het tweede leerjaar A bouwt verder op het eerste leerjaar A. In campus Heule kan je kiezen voor:

  • Grafische & Media
  • Techniek & Wetenschappen
  • Elektriciteit & Mechanica

Als je op onze school de eerste graad A-stroom wil volgen, ben je best geïnteresseerd in wetenschap en techniek. Dat maakt het je gemakkelijker om later een studierichting te kiezen die je graag wil doen.

Wat hierna?

Na de 1ste graad kan je op campus Heule kiezen tussen de richtingen Grafische Media (en later multimedia en podiumtechnieken) en Elektrotechnieken / Techniek Wetenschappen of volgens je eigen interesse verschillende aso- als tso-richtingen op een van onze andere campussen.

Klasuurtje

Tijdens het extra klasuurtje leer je leren, keuzes maken en werken we aan een goede klassfeer.

Basisvorming   1e 2e
Levensbeschouwelijk vak   2 2
Lichamelijke opvoeding   2 2
Nederlands   5 4
Frans   4 3
Engels   2 2
Wiskunde   5 4
Geschiedenis   1 2
Aardrijkskunde   2 1
Natuurwetenschappen   1 2
Muzikale opvoeding   1  
Plastische opvoeding     1
STEM   4
Leren leren   3
Specifiek gedeelte
Basisoptie 2A, keuze uit:
  • Grafische & Media
  • Techniek & Wetenschappen
  • Elektriciteit & Mechanica
   
Totaal   32 32

 

© 2022 athena-school.be - Privacybeleid